Munkatársak

Kovács István
Kovács István
ügyvezető igazgató, épületgépész tervező, műszaki ellenőr
+36 96 516-881
+36 20 9465-249
i.kovacs@kondicad.hu
Petrikó László
Petrikó László
ügyvezető, épületgépész tervező, műszaki ellenőr
+36 96 516-891
+36 20 9549-545
l.petriko@kondicad.hu
Németh Balázs
Németh Balázs
ügyvezető, épületgépész tervező, műszaki ellenőr
+36 96 516-883
+36 20 9439-099
b.nemeth@kondicad.hu
Győrig Kálmán
Győrig Kálmán
ügyvezető, épületgépész tervező, műszaki ellenőr
+36 96 516-896
+36 30 3362-668
k.gyorig@kondicad.hu
Kocsis Henriett
Kocsis Henriett
irodavezető
+36 96 516-880
+36 70 3215-600
kondicad@kondicad.hu
Balogh András
Balogh András
épületgépész tervező, műszaki ellenőr
+36 96 516-890
+36 20 2235-691
a.balogh@kondicad.hu
Bartus Balázs
Bartus Balázs
épületgépész tervező, műszaki ellenőr
+36 96 516-890
+36 70 3215-290
b.bartus@kondicad.hu
Berek Attila
Berek Attila
épületgépész tervező, műszaki ellenőr

+36 20 4048-640
a.berek@kondicad.hu
Csáfordy Ferenc
Csáfordy Ferenc
épületgépész tervező, műszaki ellenőr

+36 20 2395-805
f.csafordy@kondicad.hu
Csányi Péter
Csányi Péter
3D-CAD szerkesztő
+36 96 516-895

p.csanyi@kondicad.hu
Gaál Tibor
Gaál Tibor
épületgépész tervező
+36 96 516-897

t.gaal@kondicad.hu
Gombás Zoltán
Gombás Zoltán
épületvillamossági tervező, műszaki ellenőr

+36 70 4163-893
z.gombas@kondicad.hu
Kővári Gabriella
Kővári Gabriella
informatikus
+36 96 516-892

g.kovari@kondicad.hu
Létai Bonifác
Létai Bonifác
épületgépész tervező
+36 96 516-886

b.letai@kondicad.hu
Lucza Péter
Lucza Péter
épületgépész tervező
+36 96 516-894
+36 20 4048-233
p.lucza@kondicad.hu
Miholics Ádám
Miholics Ádám
épületgépész tervező
+36 96 516-882
+36 20 2443-144
a.miholics@kondicad.hu
Nagy Kristóf
Nagy Kristóf
épületgépész tervező
+36 96 516-884
+36 20 2238-908
k.nagy@kondicad.hu
Németh Ferenc
Németh Ferenc
épületgépész tervező
+36 96 516-887

f.nemeth@kondicad.hu
Stadler Gergő
Stadler Gergő
hidraulik management csoportvezető

+36 20 4048-806
g.stadler@kondicad.hu
Polgár Zsolt
Polgár Zsolt
hidraulik management munkatárs

+36 70 3199-653
zs.polgar@kondicad.hu
Táborszki Balázs
Táborszki Balázs
épületgépész tervező, műszaki ellenőr

+36 30 6914-234
b.taborszki@kondicad.hu
Turbucz Nándor
Turbucz Nándor
épületgépész tervező
+36 96 516-885
+36 20 2818-261
n.turbucz@kondicad.hu
Hornung Pál
Hornung Pál
épületvillamossági tervező
+36 96 516-875
+36 20 9393-456
kondivill@kondivill.hu
Horváth Zsolt
Horváth Zsolt
épületvillamossági tervező
+36 96 516-872
+36 20 4369-017
zs.horvath@kondivill.hu
Luksander Rezső
Luksander Rezső
épületvillamossági tervező, műszaki ellenőr
+36 96 516-874
+36 20 9156-959
r.luksander@kondivill.hu
Galambos Attila
Galambos Attila
energetikai műszaki szakértő, épületgépész tervező, műszaki ellenőr

+36 20 9807 608
a.galambos@kondicad.hu
Gállos Krisztián
Gállos Krisztián
épületautomatika tervező és műszaki ellenőr

+36 30 2512-579
k.gallos@kondicad.hu