Épületvillamos tervező gyakornok

Gyakornokot keresünk budapesti és győri irodánkba épületgépész tervező-gyakornok pozícióra folyamatos évközbeni munkavégzésre és nyári gyakorlatra is.

Career

A pozícióval járó feladatok:

  1. Épületvillamos tervezési, számítási és szerkesztői feladatok ellátása tapasztalt tervező kollégák irányítása mellett

A számunkra ideális jelölt:

  1. Villamosmérnök szakra jár (BSc. vagy MSc.) és érdeklődik az épületvillamosság iránt
  2. Tanulmányait ideális esetben a következő 1 évben befejezi
  3. Évközben heti minimum 20 óra munkavégzést tud vállalni VAGY nyáron 6-8 hetes folyamatos gyakorlati időre hajlandó

Előnyként értékeljük:

  1. Kommunikációképes angol és / vagy német nyelvtudást szóban és írásban (min. B2 szint)

Ezt kínáljuk cserébe:

  1. Részvétel nagyvolumenű köz- és ipari épületek tervezésében
  2. 3D tervező szoftverek (Revit/Microstation) elsajátításának lehetőségét
  3. BIM projektekben való gyakorlati tapasztalatot
  4. Rugalmas munkavégzést
  5. Pozíciónak megfelelő bérezést
  6. Szakdolgozat-/ diplomaírási lehetőséget
  7. Egyetem után azonnali elhelyezkedési lehetőséget
  8. Tanulmányok támogatását
  9. Kötelező gyakorlat igazolását

Munkavégzés helye:

Budapest 11. kerület (BME-től 15 percre) vagy Győr